hoholla hozzászólása:

N akkor, ahogy én láttam - lázasan -
Az első harmadot nagyon idegesíttő volt nézni, millió elpattant korong s mindd az AVSnél kötött ki. Annyira bosszantó volt h élvezhetetlenné vált a meccs. De aztán rájöttem ez egyszerűen azért van mert sokkal gyorsabbak, így jobbak is voltak nálunk. Gondolom az 5-6 napos szünet lazitotta be ennyire a srácokat. Fokozatosan aztán felvettük a ritmust, s itt már a pihenés a mi oldalunkra forditotta a talit. Ahogy telt az idő, úgy nyomtuk ki őket a pályáról:nyaloka:
Kes és Raymond ugyanugy mentek mint ahogy szoktak, csak most a pontyokat mások fogták, ennyi. Btw, Raymond (0+1) hozta össze az egyenlíttő gólt Ehrhoff-nak. Neki volt még egy vasa is, hajszálon múlott az újabb hattrick :).
Samuelsson 1+2, de nem sokat tett érte.
Hansen full jól nyomja, Rypien is..alakul az új checking line.
Vasárnap a Chicago ellen TVs meccs, legalábbis a NOVA Sport adja. Daniel már tényleg vixxatér - official állítólag.
Kiváncsi vagyok kinek kell mennie back to Manitoba. Glass érezte a veszélyt, hajtott mint az ökör, bunyót is bevállalt..hát nemtom.